| Elide a întrebat:

Ce credeți despre profețiile de la Fatima când Fecioara Maria s-a aratat in fata unor copii? A trecut 100 de ani de atunci au fost ținute secret la Vatican.

32 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

E adevărat că, după apariția creștinismului cultul Mariei a căpătat proporți similare cu alte persoanaje feminine a altor religi, din cauza influenței inter-culturale cu care s-a confruntat creștinismul, dar repet Maria nu e o versiune a lui Isis.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Dar seamana man