| Ionică a întrebat:

Am văzut la televizor că în Franţa a venit Fecioara Maria, a vorbit cu o femeie si a plecat. Când au aflat cei de la Vatican, au mers la faţa locului, au făcut cercetări şi au zis că e adevărat. Am uitat în ce an era. Ce părere aveţi?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am auzit, dar se poate. Minunile exista... atat pot zice happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha, poate vine si la mine, sa-mi spuna numerele la loto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da era vb de un oras lourdes si fata se numea bernadette soubiros si asta s-a intamplat in anul 1858 cand fata avea 14 ani