| mentholinks a întrebat:

Ce inseamna ca Dumnezeu e parte femeiasca si parte barbateasca?

15 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

E neutru.Sau transsexual.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

E hermafrodit.

| 6684464 a răspuns:

Pamantul este barbat sau femeie? ca din el au iesit toate de pe el.
Dar BigBang-ul?
Parca nu au sens intrebarile, nu?

| teo530 a răspuns:

Dumnezeu l-a făcut pe bărbat şi din coasta bărbatului a făcut-o pe femeie. Atât nu e Dumnezeu şi bărbat şi femeie.

| teo530 a răspuns (pentru teo530):

Deci eşti atât de prost că ai dat în toate gropile întâlnite. Citeşte tu biblia sau caută pe google şi vezi cum i-a făcut Dumnezeu pe barbat şi pe femeie. Măcar atunci poate înţelegi că creierul ţi-a fost mâncat de balauri.

| 6684464 a răspuns (pentru teo530):

Daca el a cazut in toate gropile, tu ai mai sapat in plus sa mai ai unde cazi? laughing

| teo530 a răspuns (pentru 6684464):

Nu şti tu de ce i-am spus asta aşa că taci şi nu te mai băga unde nu şti.

| 6684464 a răspuns (pentru teo530):

Stii* cu doi de i.
"Daca el a cazut in toate gropile, tu ai mai sapat in plus sa mai ai unde cazi?" ramane valabil laughing

| teo530 a răspuns (pentru 6684464):

Nu suport idioţi ca tine care comenteaza pentru că greşesc o literă, se mai întâmplă. Îţi pare cunoscut "E su se implica. Daca Satan nu ar fi limitat de Duhul Sfant..."?

| 6684464 a răspuns (pentru teo530):

Da, acolo nu a fost intentionat. Un analfabet se cunoaste cand face de doua ori aceeasi greseala intr-o propozitiehee hee

| teo530 a răspuns (pentru 6684464):

Nici la mine(la ambele răspunsuri de aici) nu a fost intenţionat. Te crezi tare când corectezi lumea sau comentezi la răspunsuri virtual dar în realitate eşti doar un fraier fricos şi antisocial. Nu încerca să negi, am mai întâlnit şi alţi idioţi ca tine aici pe TPU deci te iei de mâna cu ei şi taci.

| 6684464 a răspuns (pentru teo530):

laughing am suparat copilul, iarta-ma. Dar acum stii ca "ştii" se scrie cu 2 de ihee hee

| teo530 a răspuns (pentru 6684464):

Nu-s supărat dar mă enervează prostia pură. Văd că nu mai ai ce zice de vii iar cu simpla mea greşeală "şti" în loc de "ştii".

| Romanul86 a răspuns:

Gen feminin și gen masculin.

| ciumabubonica a răspuns:

Adica ca el este totul