| PreaSfintitu a întrebat:

Ce parere aveti de acesti credinciosi?

http://www.youtube.com/watch?v=WhcVjukiiRk&feature=relat ed

4 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Pseudocredinciosi. Credinta adevarata implica bunul simt.

| Archdaemon a răspuns:

"Se impingeau ca niste vite"...si alea au mai multa rabdare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere buna.sunt oameni buni in esenta.dar aau fost crescuti in Romania, in spirit competitiv pe la randuri, unde trebuie sa lupti sa iei fata maaacaaar la unul.alfel nu esti bun de nimic.nu numai la moaste.la noi daca e unul singur in statie si vine autobuzul, nu se urca.mai asteapta un om sa aiba cu cine sa se impinga la usa.dar asta nu-i face rai.ci prosti.

| sabinaca a răspuns:

E oribil ce se intampla in ziua de azi, toata religia acum e doar o superstitie. Se calca lumea in picioare ca sa-si frece lenjeria intima de moaste? patetic