| OctavianDanielMaria a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta lista pe usa unei biserici? http://prntscr.com/kg8qcq

19 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Intreaba pe ortodocsi ca a lor este lista.

Răspuns utilizator avertizat
| Holiday a răspuns (pentru danut):

De parca la voi e altfellaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Holiday a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Ce conteaza? Indoctrinarea copiilor e sarcina de serviciu la toti.

| danut a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Iti faci si auto critica din cand in cand sau tu esti "vreun destept" ireproductibil? laughing

| danut a răspuns (pentru Holiday):

Pai se vede citindu-ti mesajele.

| Holiday a răspuns (pentru danut):

Ai incercat o gluma, sau ce puii mei? Ce naiba e asta, gluma in stil crestin, sau ce? Ca nu prea nici o noima...

| danut a răspuns (pentru Holiday):

Lipseste "rafinamentul" ateu, iertare.

| Holiday a răspuns (pentru danut):

Rafinamentul nu e ateu sau credincios. Aici e vorba doar de inteligenta, nu te arunca asa departe.

| danut a răspuns (pentru Holiday):

Ei na, nu aveti si voi "mandria voastra" specifica, sau "imprumutati" de pe la "vecini"?

Răspuns utilizator avertizat
| danut a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Am spus eu altfel, stiu din frageda pruncie asta.

Răspuns utilizator avertizat
| xerxes1 a răspuns:

Vreun popa batut in cap a scris un rahat de carte si altii mai prosti decat el o pun in practica.

| Jannah a răspuns:

Aia sunt pocaiti frate laughing)

| alexxtreme a răspuns:

Și de unde știi că este pe o ușă de biserică?, eu nu văd nici o ușă, ne poți spune și numele bisericii?(nu că ar conta, dar să demonstrezi) de unde știm că nu ai scos la imprimantă? Ai făcut o poză, ai postat pe un site și ai venit să lași link aici? Acum pe bune, să fim serioși, dacă nu poți demonstra că era pe o ușă de biserică ce rost are să postezi? Iar dacă n-ai făcut tu lucrul acesta, această postare demonstrează cât de ușor poți fi controlat prin internet.

Răspuns utilizator avertizat
| blackmd a răspuns:

big grin nici la armată nu cred că sunt așa restricții big grin big grin big grin