| OctavianDanielMaria a întrebat:

Ce parere aveti despre acest capitol funny din Biblie? Zeul iudeu i-a dat aprobarea lui Valaam, si tot el s-a maniat pentru ca Valaam s-a dus =)) http://www.bibliaortodoxa.ro/carte.php?id=59&cap=22

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu crezi ca pozele de la avatarul tau, sunt total opuse subiectelor religioase pe care doresti sa le dezbati?
Vrei sa fii luat in serios?
Acorda mai seriozitate la modul cum te prezinti, atat online cat si in viata reala!

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Cati anisori ai?
Chiar vrei raspusnuri serioase despre religie, cand te prezinti in chiloti?

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Nici nu am spus ca ai fii credincios, ci ca vrei raspusnuri serioase despre religie.

| Cretinul112 a răspuns (pentru Violleta2022):

E nascut in 1988. rolling on the floorrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat