| OctavianDanielMaria a întrebat:

Ce parere aveti despre acest capitol? http://www.bibliaortodoxa.ro/carte.php?id=59&cap=5

4 răspunsuri:
| kostynmaryus a răspuns:

Un capitol din cartea Numerii, a Vechiului Testament, care poate fi inteles, doar dupa ce vom fi aprofundat Noul Testament, iar acolo unde nu intelegem, sa cerem sfatul unui preot, pentru a ne lamuri. Cauta si vei afla! Doamne ajuta!

Răspuns utilizator avertizat
| kostynmaryus a răspuns:

Pentru cel care crede, am o mie de argumente, iar pentru cel care NU crede, nici o mie de argumente nu sunt suficiente. Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat