| zoltan119 a întrebat:

Ce parere aveti despre faptul ca multi din cei ce asculta trupa skillet nici macar nu realizeaza ca ei de fapt canta rock religios

4 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Ce conteaza ce canta daca lor le place? Sunt deja prea multe sub genuri alea rock-ului si sub genuri ale sub genurilor.Eu unul nici nu le mai incadrez undeva.Pur si simplu ascult ce-mi place si nu-mi pasa ce este.

| mODIN a răspuns:

Si ce daca canta rock religios?

| zoltan119 explică (pentru mODIN):

Nimic, ba chiar in primul rand din acest motiv ascult aceasta trupa dar multi inteleg gresit mesajul pieselor pe care le canta

| ErrorFound a răspuns:

Si care e problema?