| Nedelcu_Carlos_1990 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmu care o sa inceapa duminica 14 aprilie pe protv din cate am vazut era vorba despre ILLUMINATI :O

10 răspunsuri:
| andreiush25 a răspuns:

Poate va fi interesant. poate nu smug

| Zumber a răspuns:

L-am vz nu a fost cine stie ce, dar nici praf nu a fost...

| WebEye a răspuns:

Ce film?

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu stiu...cum se numeste filmul?

| BlackSulphur a răspuns:

Daca-i film, sigur este o prostie!

| unul1 a răspuns:

Parerea mea: nu exista illuminatii. Acestia l-ar slavi pe diavol si ca sa mai scurtez prin tot felul de filme, emsiuni sau reclame de la tv ne trimit imagini subliminale mai ales cu infatisarea diavolului. Diavolul este desenat in iconografie precum il stii ca sa se faca o diferenta fara de ingeri. In biblie nu este descris acest diavol ca infatisare fizica. Si totusi ca diavolul sa poata sa ispiteasca atata lume... nu ar trebui sa fie asa frumos incat sa te ispiteasca? Te-ar putea ispiti o fata urata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-aş mira să bage ProTV-ul aşa ceva.

| IonutDX a răspuns:

Nu ar fi rau sa citesti cartile scrise de Dan Brown care iti ofera o alta perspectiva asupra Illuminati etc

| HeiligKreuz a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Inger si demon, cu Tom Hanks.

Răspuns utilizator avertizat