| Dumniezău a întrebat:

Ce parere aveti? Extraterestrii chiar sunt din iad? http://www.youtube.com/watch?v=uF-F67OUEAw

25 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Cred ca aia au venit din palatul cotroceni si ne conduc pe toti in mod extranormalnebunesc

| Exilee a răspuns:

NUU.E absurd.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde-i Gizăz? sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce intelegi prin Iad. Anumite religii asta zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imposibil! Daca extraterestrii arata mai ciudat nu inseamna ca sunt din iad. Sunt si ei niste finte umanoide la care nu se stie de ce viziteaza pamantul.

Unii cercetatori cred ca am arata si noi ca extraterestrii daca am fi o rasa calatoare in spatiu.

Si doar ca sa iti zic, in iad se afla doar demonii lui satana si cei care au mers pe drumul pacatului.

| Scarbo a răspuns:

Cum sa fie din iad ma?
Ei sunt din cer iar in cer este raiul.

| Dumniezău explică (pentru Scarbo):

Si atunci astronautii de ce nu au vazut raiul... daca e in cer? Ca doar ei au zburat prin spatiu, nu?

| Scarbo a răspuns (pentru Dumniezău):

Raiul nu e in spatiu ma, raiul e in nori. Nu stiai asta?

| svartirhimnar a răspuns:

Nu. N-are cum.

| Aiwendil a răspuns:

E aiurea.Toti spun ca vad nave OZN pe cer si cad pe Pamant, apoi vad niste extraterestrii si ei spun ca vin din Iad. Daca vin de acolo la ce le mai trebuie o nava care sa vina aici? Sunt unii obsedati de religie care cred a tot ce e diferit e rau.Asa era si pe vremuri. Daca vedeai o zana e demon. daca vedeai un elf e un demon. Daca vedeai o sirena e un demon.Si femeile si barbatii cu par rosu de pe vremuri ii considerau malefici, vai Doamne, doar pentru ca aveau parul rosu si ca asociau ei cu focurile Iadului. Au omorat atatia nevinovati pentru o culoare de par.

| Scarbo a răspuns (pentru Aiwendil):

Omul cu cât înţelege ceva mai puţin cu atât are tendinţa să spună că este mâna diavolului.

| Aiwendil a răspuns (pentru Scarbo):

Sunt de acord de tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aiwendil):

Sa stii ca nu ai nici un fel de problema psihica daca vezi sirene si elfi. In esenta e bine ce zici dar punerea in fraza e minunata.

| Dumniezău explică (pentru Aiwendil):

Aici sunt perfect de acord cu tine.

| Dumniezău explică:

Bai...de ce ia-ti dat voturi eronate si nefolositoare la SvartBlod.Ea se referea la mine nu la dumnezeurolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumniezău):

Eh, oricum mi se cam rupe de ei. Ma mir ca nu au ajuns sa se raporteze singuri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ăsta-i exile. laughing Îi dăm ceva la cioc.

| Dumniezău explică (pentru anonim_4396):

Da laughing dar din pacate nu se poate sa te raportezi singurhappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumniezău):

Esti tu poate prea realist. happy