| Chawki a întrebat:

Ce parere aveti despre extraterestrii?
Credeti ca ei exista?
http://www.youtube.com/watch?v=F-_tSoDB0Cw

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident ca exista si alte forme de viata nepamantene dar nu sunt cum credeti voi: cap mare, piele verde cu solzi, ochi mari si negri si nas de porc.

5 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Trebuie să fii idiot să ai impresia că planeta noastră este atât de importantă încât suntem singuri într-un univers infinit.

| CinevaNou a răspuns:

Extraterestrii exista, dar nu pe kanald.

| BlueViP a răspuns:

Extracterestrii pot fi niste bacterii dezvoltate pe alte planete, sau unele plante sau fiinte nedezvoltate, sau cum sunt cele din filme si desene.

Sincer, mi se pare absurd sa cred ca suntem singuri in univers, dar ceea ce se da la tv sunt minciuni! Poata cei de la NASA au deja dovezi tinute sub maxima securitate

| xFluing a răspuns:

Hai sa punem pe cineva sa umble in padure si sa atraga atentia unui copil si sa il punem la stiri ca extraterestru ca suntem infometati de atentie.

| Prietenoasa a răspuns:

Poate era un mobil care facea poze sau un aparat foto. Eu nu cred in extrateresti tata crede.