| anonim_4396 a întrebat:

Ce rugaciune sa spun dupa ce am aprimit sf impartasanie? sunt catolic

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

In Biblie nu vei gasi asa ceva.Lui Dumnezeu ii place sa-i spunem din suflet ce simtim si sa ne cerem iertare direct lui.

11 răspunsuri:
| milan9 a răspuns:

În pofida a ce spun unii "ne-creştini", Scriptura conţine exemple de rugăciuni: atât cu formă fixă (precum TATĂL NOSTRU), cât şi exprimări libere de rugăciune...

| Penisu a răspuns (pentru milan9):

Doamne miluiește!

| milan9 a răspuns:

În cazul tău, rugăciunea fixă chiar are şi rolul de a ne învăţa cum să ne rugăm şi ce este important să spunem…

| ErrorFound a răspuns:

Deutschland, Deutschland Uber Alles.

| BencheaAdelin a răspuns (pentru ErrorFound):

Asta ce mai inseamna

| Penisu a răspuns (pentru BencheaAdelin):

BencheaAdelin crezi ca daca injuri pe pm dai dovada de inteligenta?

| BencheaAdelin a răspuns (pentru Penisu):

I dont speak whith ***

| Penisu a răspuns (pentru BencheaAdelin):

Amin

| Penisu a răspuns:

Amin!

| BencheaAdelin a răspuns (pentru Penisu):

Sugi ****

| Penisu a răspuns (pentru BencheaAdelin):

Domnul sa te ierte!
Pace ție fiule!
Amin!