| DorelSudoru a întrebat:

Ce scop au mai exact vrajile wicca-nilor?

7 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Dc? te tenteaza? daca practici asa ceva renunta cat mai repede daca nu practici sa nu ai curiozitatea sa faci asta e apcat grav, necinstire adusa lui Dumnezeu.Inlocuiesti puterea si ajutorul Sfantului Duh cu vrajile create de satanisti. orice vraja e satanica tineti minte asta.sa nu credeti balivernele alora care incearca sa se scoata...

| EvangelineDS a răspuns (pentru Allrc24):

Linisteste-te man... era si el curios laughing

| DreamAutopsy a răspuns:

Sincer: Nu știu laughing
Dar știu că venerează natura.
Francesca98 wicca-nii nu-s sataniști.

| Zendayya a răspuns:

Http://magie-vraji.blogspot.com/2008/10/wicca-si-samanismul.html. sper ca te-am ajutat. doar atat am gasit. funda?

| DorelSudoru explică (pentru Zendayya):

Lasama cu fundele tale, daca vreoiam cautam si eu pe google!

| Zendayya a răspuns:

Am incercat doar sa te ajut. nu trebuie sa fii rautacios.

| plamadabianca678 a răspuns:

Stai un pic...Deci la inceput ca sa stii nu sunt ritualuri sataniste, sora mea practica wicca si sunt vraji care iti purifica sufletul si iti aduc bucurie in viata, mda totusi aceste vraji sunt folosite de vrajitoare, dar in scopuri bune nu rele ca satanistii.big grin