| anonim_4396 a întrebat:

Ce scrie in cartile religioase, despre delfini?

27 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca scriie de bine, ca astia am citit ca mai sunt si gay

Răspuns utilizator avertizat
| JicaContra a răspuns:

Nimic, nu am auzit niciodata
doar fraza "toate creaturile sunt creeate de D-zeu si stie el de ce"
de ce a creeat tantarii, ciuma si alte chestii care te omoara FARA sa fie vorba de liberul arbitru... tot numai el stie angry

| anonim_4396 explică (pentru JicaContra):

Delfinul este vishnu avatar matsya.

| JicaContra a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm, ai scris "religioase" insa in RO asta implica, crestinism, altfel, ar trebui sa specifici tu ca e Hindu, ca nimeni nu se gandeste...

| anonim_4396 explică (pentru JicaContra):

rolling on the floor merge, deoarece ma intereseaza ce stie lumea asta despre lucrurile alea.

| JicaContra a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu merge tongue
vezi si tu ca toate raspunsurile sunt din crestinism, nu hinduism

| anonim_4396 explică (pentru JicaContra):

big grin ba da merge bine, deoarece sanatana dharma este ceva foarte departe de gandirea oamenilor astora.

| JicaContra a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok

| Meme10Memu a răspuns:

Scrie despre pesti. Ce vrei mai mult? Iisus a mancat peste dupa ce a fost inviat.

| FrostpunkLover a răspuns:

Nimic.