| canazar94 a întrebat:

Cine crede in Dumnezeu?
Si eu cred dar vreau sa intreb, ceva pe o persoana care crede si se roaga in fiecare zi si atuni cand vrea sa i se implineasca o dorinta

6 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Eu cred in Dumnezeu si ma rog zilnic happy Chestia asta cu dorintele e... discutabila big grin

Răspuns utilizator avertizat
| 熊Panda熊 a răspuns:

Ce vroiai sa intrebi?

| johnbucuresti a răspuns:

Uite aici un SFANT in viata
https://www.facebook.com/ioan.peia.7?fref=ts

Mai sunt multi multi alti crestini care cred in Iisus Hristos ca Domn si Mantuitor
Care se roaga zilnic si Dumnezeu ii ajuta.

Uite eu ajunsesem sa stau pe strazi sa niga peste mine dar citeam biblia 4 ore / zi si Dumnezeu mi-a asucltat rugaciunea
Am primit in dar o casa din partea firmei pe Maresal Averescu
Am ajuns director Tehnic si Cooordonator activitati service peste 500 de angajati de la o firma de IT cred ca a doua din Romania.
Dumnezeu asculta rugaciunile celor ne prihaniti!

| canazar94 explică (pentru johnbucuresti):

Asa e!
Am dat cerere pe facebook, succes in contiunare

| Phantomhive6 a răspuns:

Da,exista Dumnezeu. Dar nici odata El nu o sa-ti îndeplineasca vreo dorința însă tu vei putea face asta. Pune-ți ceva în cap si acel ceva va fi sigur dus la sfarsit de tine. Dacă vrei cuiva să te rogi acela este Satan, Acesta chiar te va ajuta.