| JUSTAFUCKINGPONY a întrebat:

Cine credeti ca va castiga? Cei de partea Antihristului sau cei de partea lui Dumnezeu? Argumentati (daca vreti)!

12 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Biruinta este a Domnului.El este biruitorul!

| Polaris a răspuns:

Pariați, pariați, pariați!

| DakotaRoyse a răspuns:

Eu votez cu agnosticii.

| Toluk19 a răspuns:

Plata pacatului este moartea.
Viata pe pamint este sansa pentru a fi mintuit!
Ateii nau ce cistiga, vor cistiga si ei daca se vor intoarce!

| Thunderstruck a răspuns:

Uita-te la cote.

| JUSTAFUCKINGPONY explică (pentru Thunderstruck):

La ce? laughing

| Thunderstruck a răspuns (pentru JUSTAFUCKINGPONY):

Pai stii, cum e la pariurile sportive, cine are cota mai mica e mai probabil sa castige.Asa si aici... oricum nu exista asa ceva, doamne doamne, anti hrist, sunt doar niste inventii ale imaginatiei noastre.

| werewolfbruno a răspuns:

THE GOD RULEZ. serios acum daca in 2012 vine anti antihristul voi face tot ce pot pentru al invinge avand in vedere ca am niste puteri speciale

| Dragos_Arapasu_1994 a răspuns (pentru werewolfbruno):

Anticrist inseamna impotriva sau in locul lui Cristos. Termenul li se aplica tuturor ce neaga ce spune Biblia despre Isus Cristos, tuturor celor ce se impotrivesc Regatului sau si tuturor celor ce ii persecuta pe continuatorii sai.Cuvantul se refera la persoane, organizatii sau natiuni care pretind in mod fals ca il reprezinta pe Cristos sau care isi atribuie in mod necuvenit rolul de Mesia.
Biblia nu vorbeste de un singur anticris dupa cum vedemsad1 Ioan 2:18) Copilaşilor, este ceasul din urmă şi, după cum aţi auzit că vine anticristul, au şi apărut acum mulţi anticrişti; din aceasta ştim că este ceasul din urmă.
Mai intelegem ca acesti sunt in prezent nu ca trebuie sa asteptam.

| andreyutzha a răspuns:

Cei de partea lui Dumnezeu evidentbig grin

| OuTKasT a răspuns:

Nu sti de care parte sa te alaturi? happy

| ACboxeur a răspuns:

Depinde de legiune...care este mai mare!