| Moisie a întrebat:

Crdeti ca este o coincidenta intre faptul ca la Vatican, in prezenta Papei, Isus este slavit cu numele de Lucifer, iar Papa de la Roma este acuzat ca este reprezentantul Diavolului pe pamant?
Credeti ca este o greseala strecurata in Biblie faptul ca vedem ca si Dumnezeu Tatal il numeste pe Christos ca fiind Diavolul?
Iata dovada ca la Vatican Isus Christos este slavit cu numele de LUCIFER, adica numele Diavolui!
https://www.youtube.com/watch?v=0IgdzyMNfjw

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru TheMechanix):

Crushia matii, uai! >big grin

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru KodrutZ):

Ma-tii e cu cratima, asta ca sa nu citez cantecul.

| KodrutZ a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Desigur, no offense. Doar ca la graiul shiel moldaviniesc nu se exista cratima. happy

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru KodrutZ):

In moldovinieshte ar fi Lushiefer? laughing)

| KodrutZ a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Nu, ar fi Luminarica. Faclie. Sfestnic! big grin