| AvalohAlyn a întrebat:

Credeti ca exista planul astral?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu.Așa zisul plan astral, este de fapt rezultatul gândului unanim-inconștient al mai multor oameni.Adică țelul unificat al mai multor oameni.Nu la fel se poate spune despre Kharmă.

Răspuns utilizator avertizat
| costinvlad a răspuns:

Este cat se poate de real, trebuie sa te antrenezi sa ajungi acolo si acolo iti programezi ADN, Creierul si tot pentru a te vindeca chiar si daca bei H2SO4, etc(sa nu cumva sa beti) prin simplul fapt ca suntem organisme formare genetic si se poate separa ce nu e bun de ce e bun si sa ne reparam sau regeneram. Putem face atacuri psihice.