| MG4Life a întrebat:

Credeti ca exista viata de apoi? (Raiul si Iadul), si credeti in antichrist?
Multumesc anticipat,
Gabriel

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Am certitudinea ca exista rai, exista iad.Va aparea si antihristul, nu mai este mult. Citeste apocalipsa13.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Mi s-ar parea ciudat ca sa mergem in rai sau iad doar oamenii, ce am face acolo fara restul de fiinte de pe planeta(caini. elefanti, ursi tigri ) Unde ar fi atat loc sa incapem zeci de miliarde de fiinte?

| Infernia a răspuns:

Categoric NU.

| chokingvictim a răspuns:

Nu.ema is a christfreak laughing

| ThePoet a răspuns:

Cred ca exista o viata de apoi, dar poate nu este neaparat reprezentata de Iad sau Rai.

| jogabonito a răspuns:

In biblie scrie ca exista viata dupa moarte in inparatia lui d-zeuu de 1000 de anii care va fi pe pamant