| Buresbista123 a întrebat:

Credeti ca noi toti suntem asa ceva?---http://www.youtube.com/watch?v=bB5QEgB3hCo

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Frumos.
Mă copleşeşte gândul că avem norocul şi onoarea să facem parte din enormul şi splendidul nostru Univers, iar stelele au trebuit să moară, ca noi să avem şansa să existăm.

| sublime89 a răspuns:

Da, clipurile lui philhellenes de pe youtube sunt foarte adevarate si frumoase.

| fllu07 a răspuns:

Ce dovada mai mare de atat vrei care sa arate ca totul a fost creat, si nu a aparut din pura intamplare. cate stele si galaxii sunt prezentate acolo in video... biblia spune ca Iehova Dumnezeu pe toate le cheama pe nume. cu adevarat este o creatura spirituala atotinteleapta. si el se indura de noi, care suntem ca praful pe talerul unei balante...

| Buresbista123 explică (pentru fllu07):

Nu prea ai inteles mare lucru, inca ai mintea inchisa blocata, ca sa ti o deschizi intreaba te ce era inainte de ce zici tu, sau de ce nu poate exista alb fara negru ori invers...

| fllu07 a răspuns (pentru Buresbista123):

In opinia ta, ce era inainte de ceea ce zic eu? (eu cred ca era un fel de ceea ce a fost inainte sa te nasti tu. ai existat undeva? nu. tot asa inainte de ceea ce a fost acum, a fost nimic.)

| ciotori a răspuns:

Suntem oameni asta e important, oameni cu mentalitati diferite, cu credinte diferite.