| soimos a întrebat:

Crestinii credinciosi se lauda ca sunt calauziti de Duhul Sfant?

Cat de sfant poate fi Duhul unui Dumnezeu care a girat milioane de crime comise in numele Lui?

Si mai ales cat de sfant poate fi Duhul lui Christos care singur se recunoaste ca fiind Lucifer?

Oare se poate spuna ca crestinii sunt posedati de duhuri rele?

Ca bune le sunt doar vorbele, dar si ales mincinoase!

3 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Esti stupid.

| soimos explică:

Ce vi se pare stupid>
Faptul ca Biserica lui Dumnezeu a comis zeci de milioane de crime?
Pai asta e doar stupid?
E de-a dreptul Diabolic!

| costis a răspuns:

Daca ti-as da stupid inseamna ca deja fac un efort sa te calific cumva. Ori tu si toate intrebarile tale merita doar IGNORE!