| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Cu scopul de a va face seara cat mai placuta, va prezint urmatorul clip: http://disposablewebpage.com/turn?page=DbgRqURlz5
Ganditiva ca totusi africanii nu erau poporul ales de Dumnezeu, dar totusi isi faceau acelasi lucru, si chiar mai mult. Oare de ce?

Răspuns Câştigător
| Kosuchin a răspuns:

Hai mah, ca deloc nu mi-ai facut seara mai placuta...

8 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

In cazul asta, ma bucur ca m-am nascut in Romania.

| Wehrmacht a răspuns:

Astia ar trebui exterminati.Africanii faceau la fel? Astia isi testeaza armele nucleare in oceane sau mari.cand au nenorocitii aia perversi la dispozitie.Macar asa puteau sa vada si cat de devastatoare sunt.

| Wehrmacht a răspuns:

Cand am zis astia nu m-am referit la africani.m-am referit la americani, chinezi si altii care fac arme de genul ala.

| ForJesus a răspuns:

Man, tu nu cred ca mai scapi!

| YumiSukinanda a răspuns:

Astai placut cica crying de ce fac asta?

Răspuns utilizator avertizat
| YumiSukinanda a răspuns (pentru IntrebariIntrebatoare):

Ei oricum fetelor nu le faceai nimic deci!

Răspuns utilizator avertizat