| unbaiatanonim a întrebat:

Cum ar suna Biserica Ateista Romana?

19 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Probabil m-aș transforma în urmașul lui Varg și i-aș da foc.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Biserica aia este carciuma sau barul. Unde toti se imbata si injura si se bat si alte porcarii.
B.A.R.(Biserica Ateista Romana). Corect?

| Wøodenpints a răspuns:

De râsul curcilor.

| martzian a răspuns:

Ca o masca "Anonymous" pe fata cuiva care abia si-a luat calculator... laughing

| unbaiatanonim explică (pentru martzian):

Foarte amuzant oh go on. Nu mai posta doar ca sa te afli in treaba.

| unbaiatanonim explică (pentru martzian):

Si nu stiu daca cineva care abia si-a luat pc ar sti PHP happy

| dragos9234 a răspuns:

Nu prea bine, biserica nu este doar o constructie, biserica adevarata este facuta din oameni credinciosi.
Cea mai intalnita denumire ar fi comunitatea ateista Romana iar in fiecare zi aceasta comunitate creste din ce in ce mai mult.

| dragos9234 a răspuns:

Nu prea bine, biserica nu este doar o constructie, biserica adevarata este facuta din oameni credinciosi.
Cea mai intalnita denumire ar fi comunitatea ateista Romana iar in fiecare zi aceasta comunitate creste din ce in ce mai mult...

| reihiuke a răspuns:

Biserica Ateista Romana = Bar. Deci exista baruri peste tot happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel cum ar suna:ghiata ferbinte, zaharul amar, prostul destept, etc. Mai ai intrebari de acest tip?

| unbaiatanonim explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu daca observi, dar activitatea pe TPU a cam scazut in ultima vreme. Cel putin la sectiunea religie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru unbaiatanonim):

Cauzele sunt multiple,dar in principal:neseriozitatea, infantilismul, lipsa de cunostinte, teribilismul, lipsa de atitudine prin exemplul propriu privind calitatea intrebarilor sau raspunsurilor.Cum crezi ca pot fi, macar partial, evitate?

| iKronstadt a răspuns:

N-ar suna. Ar fi un paradox.

| RaduMD a răspuns:

Ar suna excelent: BAR. Genial, nenicule!

Răspuns utilizator avertizat
| alex19995 a răspuns:

Tinere vad ca suferi grav de tot, nu stiu cum de nu ti s-a sters contul.

| UnIntrebator a răspuns:

Bai ateule... Daca Dumnezeu si dracu nu exista atunci oamenii posedati ce mai sunt?