| Addaa1998 a întrebat:

Cum era viata fara moarte?

10 răspunsuri:
| Zenicide a răspuns:

Plictisitor. Nimic nu are sens fara moarte.

| Archdaemon a răspuns:

Groaznica,plictisitoare....imagineaza-ti cum era ca Hitler sa mai umble pe strada si azi...

| 4b a răspuns:

Ca si obrazul fara lacrimi...

| hunterpainting a răspuns:

Lunga

| Dorugar a răspuns:

Poi nu-ti mai aduci aminte?
Poi se poate sa uiti cum era in vesnicia din care te-ai nascut doar dupa 20 de ani de viata pamanteasca in chin si mizerie?
Poi tu ce crezi, unde vei ajunge dupa viata?
Nu tot acolo in vesnicia din care ai venit cand te-ai nascut!

| Miauti a răspuns:

Ca sexul fara imotenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Utopic.

| freebiker a răspuns:

Pai nu era. moartea a existat dintotdeauna

| zRazvaNxzz a răspuns:

Foarte naspa laughing numa gandeste-te ca nu suferi pentru ca sti ca timpu le rezolva pe toate si fara suferinta n-ar fi iubire si fara iubire ar fi razboi si razboiul duce la maorte app nu pre cred in dumnezeu happy dar ma bucur ca murim pentru ca a nu exista un sfarsit la ceva inseamna a nu fi si un inceput. Sa le sti pe toate sa le fi facut pe toate si totusi sa fi avut multe de descoperit. toti siar dori sa moara daca am fi vesnici si acu ii inverswinking

| w33zy a răspuns:

Nu se poate sa nu murim! Adica toata tampenia aia cu,, Dumnezeu a facut omul nemuritor'' e clar cum am scris mai sus O TAMPENIE pentru ca celulele corpului uman indiferent de natura lor, cu timpul, se degradeaza din cauza mai multor factori! Inca nu am descoperit, noi pamantenii, un mediu 100% adecvat pentru ca celulele din corp sa nu se degradeze! Deci in concluzie - MURIM happy.