| anonim_4396 a întrebat:

Exista viata dupa moarte

5 răspunsuri:
| bozo a răspuns:

Afirmatia se afla la rubrica de tehnologie. Ai avut o revelatie?
Sunt perfect de acord cu ea si specific ca se numeste in engleza "refurbished" si reciclare in romana.
Nu stiu despre ce vorbesc oamenii astia in raspunsurile lor...

| selef a răspuns:

Deocamdata doar moarte dupa viata garantat si fara exceptii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sufletul nostru nu e muritor, dovada este si invierea din morti a lui Lazar, apoi dupa ce Isus a fost rastignit a inviat a treia zi. Si oamenii de atunci au fost martori.

| madonica a răspuns:

Nu stiu si nici nu ma intereseaza dar sper ca daca exista sa fie fara impozitele si taxele atat de mari fata de viata asta