| OctavianDanielMaria a întrebat:

Cum explicat versetele 8 si 9? http://www.bibliaortodoxa.ro/carte.php?cap=32&id=17

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, nu vrei tu sa iei experti in stiinte biblice, duhovnici cu nemiluita si sa ii freci pe ei pana iti raspund ceva care sa te linisteasca?

Sincer acum, poate 50% din intrebarile de la categoria asta in ultima vreme sunt postate de tine. Nu am nimic impotriva.
Doar ca pe TPU suntem si noi oameni cu ale noastre si nu stim sa explicam orice doar pentru mai megrem la biserica sau mai citim cate ceva...

Ia si tu experții in domeniu, nu pleava din domeniu. Ca sa iti dai seama cu ce se mananca treaba aia, eu stiu ca asa faci.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Pai, no, ce sa facem. Si de mine fug unii ca de ciuma burbonica, dar aia nu inseamna ca toti fug. Mai raman cativa. Daca nu ii alung si pe ăia desigur.