| OctavianDanielMaria a întrebat:

Cum le-a dat Adam nume la toate animalele fara sa le vada?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aaaa, deci eu trebuia sa iti citesc intrebarile invers, sa ma prind de unde pana unde laughing

Deci... nu le-a dat fara sa le vada.

| StrongHeart a răspuns:

Cum scriu unii artisti melodii intregi, scenarii si chiar carti fara sa isi aminteasca mai nimic?
Ai auzit de asa ceva? Oameni care nu isi amintesc absolut deloc sa fii facut un lucru, totusi l-au facut? De unde au avut inspirati? Au fost cumva intr-o transa? Au descris ce au visat? A fost vis sau realitate? Cum ei au fost inspirati de geniu si primii oameni au fost inspirati de Dumnezeu.Nu ma intreba cum ca nu am trait atunci sa stiu.
E posibil sa lucreze Dumnezeu prin tine, la fel si diavolu' sau alte fiinte cazute

Răspuns utilizator avertizat