| OctavianDanielMaria a întrebat:

In ce limba vorbeau animalele cu Adam si Eva in rai?

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Chiar vorbeau animalele cu oamenii?

Răspuns utilizator avertizat
| oglindasultanului a răspuns:

Limba constiintei, pur si simplu stii ce vrea, sunetul care-l scoate reprezinta o anumita emotie, nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De când vorbesc animalele?

Răspuns utilizator avertizat
| TheStrategist a răspuns:

Animalele nu pot vorbi cu oamenii în ziua de azi sau poate doar s-au supărat pe noi și ne ignoră de câteva mii de ani, cine știe rolling on the floor

| AlienGod a răspuns:

Vorbeau aceeași limbă presupun.

Răspuns utilizator avertizat
| AlienGod a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Nu cred că scrie nicăieri așa ceva rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| AlienGod a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Nu pot să explic așa ceva, nu au logică întâmplările astea care ne sunt povestite de când suntem mici. În primul rând nu putem să știm cu exactitate dacă sunt reale.