| bleakk a întrebat:

Cum puteau oile din istorizirea biblica cu Iacov sa faca miei baltati si pestriti?

6 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

I-a cerut lui Dumnezeu ajutorul, iar la Dumnezeu nimic nu e imposibil.

| NGheorghe a răspuns:

Respectand regulile geneticii.
Daca nu crezi atunci refă experimentul.

| Inception a răspuns:

De ce mai pui întrebări de genul asta, dacă oricum nu crezi în Dumnezeu.

| AnniaAKN a răspuns:

De fapt erau pestriţi, tărcaţi şi negrilaughing Nu înțeleg prea bine întrebare, mie nu mi se pare nimic dubios...

| JeSusJeJos a răspuns:

Se pare ca fratele Wolf nu prea e de acord sa cercetezi, sa pui intrebari.
Cred ca ar fi in stare sa te ia la bataie pentru asta.
Imi cer scuze in numele lui.

| Inception a răspuns (pentru JeSusJeJos):

De ce vorbesti ma in numele meu, si nu sunt de acord sa cercetezi si sa pui intrebari inutile, daca vrea sa cerceteze sa caute pe google nu sa ne intrebe pe noi toate prostiile.