| OctavianDanielMaria a întrebat:

Cum se face ca oile lui Iacov fatau miei pestriti, tarcati si negri doar uitandu-se la nuiele crestate?

12 răspunsuri:
| Anonimgirltpu a răspuns:

Tu iti citesti intrebarile inainte sa le postezi? laughing Nu de alta dar nu au sens laughing. Ai fost tu acolo sa vezi ce miei fatau oile lui Iacov? Si de ce te intereseaza asa tare subiectul asta? Chiar m-ai facut curioasa.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimgirltpu a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Totusi raspunde-mi la intrebare. De ce te macina problema asta cu oile lui Iacov?

| darrio2007 a răspuns:

Ok, verset din Biblie. Acum se intampla la fel?

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Ce ai spus tu. Cum adica ce sa se intample? De unde stii ca este adevarat ce scrie acolo?

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Deci, mai bine taceai.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Sa ai o seara placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie. si eu m-as uita la Printul George doar pentru a avea unu ca el.
bineinteles, e in gluma spus.

| OniChan666 a răspuns:

Magie.