| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți cum va fi învierea morților de la sfârșitul veacurilor?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Nu se va intampla asta, niciodata!

6 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Zombie Apocalypse.laughing

| halogen001 a răspuns:

Nu va fi nici o înviere. Viețuitoarele au o viata finita, trăiesc, strâng resurse, se înmulțesc și mor. Poveștile sunt atrăgătoare, dar nu au suport real.

| mi25 a răspuns:

Ma supara faptul ca inca mai vad indivizi care mai cred in asa ceva. Ma bucura faptul ca sunt tot mai putini, asa cum a reiesit si la referendumul pentru familie.

| 4ndr33y a răspuns:

Nu exista viata dupa moarte. Te nasti, traiesti si mori, atat!

Răspuns utilizator avertizat
| Alexanderox a răspuns:

Nu va fi.