anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

D-zeu este Satana?

Răspuns Câştigător
| HermioneLove a răspuns:

Ce vrei sa spui? de ce sa-mi fie rusine? am spus totul foarte corect! chiar merit acea funda!

87 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru monstrulet):

Face pe nevinovata "nu eu nu cer, hai te rog da-mi dar sa stii ca nu am cerut" e proasta rau si nu ar fi trebuit sa fie o insulta pentru ea ci un adevar!

| Coconutz a răspuns (pentru HermioneLove):

Cand ramai fara argumente, corecteazai gramatica!

| monstrulet a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine stie cati ani are? Se bucura si ea de funde...

| ateuNEGATIV a răspuns (pentru HermioneLove):

Nu ai dovezi desigur

| Illvix a răspuns:

Dumnezeul care a scris Torahul/Biblia/Koranul? Ce altceva ar putea fi decat maestrul deceptiei?

| HermioneLove a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti prostul aici! cand am mai cersit eu funda! ti-am siz ca o merit! stii sa faci difernta intre ce am zis eu si ce ai zis tu? nu cred asta pentru ca esti un mare fraier! bye

| HermioneLove a răspuns (pentru Coconutz):

Mai bine comenteazati-o tu ba prostule!

| HermioneLove a răspuns (pentru monstrulet):

Da vaai! Nu te interseaza cati ani am eu! bye

| HermioneLove a răspuns (pentru anonim_4396):

Acelea nu-s cersite! execptand aia cu numele! aia cu lady pur si simplu am ceruto! ce te interseaza pe tine oricum! in fine nu ma intereseaza

| HermioneLove a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai lasa-ma! da ii adevarat ca la aia ai unpic dreptate cu numele! daaa vai ce crima am facut! la aia cu lady gaga nu-i cersit pur si simplu am lamurit-o pe fata si ea ma ales! care-i problema ti-e ciuda cumva sau ce? oricum ea a spus ca da funda si toti fac asa! deci nu te gasi tu sa-mi spui mei ce sa fac si ce nu! bye bye

| raluk27 a răspuns (pentru ateuNEGATIV):

Citeste la inceputul Biblie, la igonirea din Rai. Ia vezi, exista Satana in Vechiul Testament?

| HermioneLove a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu vorbesc asa! ai problema serioasa la cap! sfatul meu este sa te tratezi!laughingnu-i nici un adevar! ce ti se pare gresit sin ce am zis! vezi acum umbla prin tine satana sa spui astfel de tampenii! oricum intrebarea nu avea nici un sens! stii bine ca pe TPU nu gasesti adevarata solutie pentru ca sunt multi oameni cu raspunsuri diferite si tot ce fac ii sa te incurce mai rau! ar fi bine sa citesti Biblia sa vezi ce scrie in ea sau sa-ti intrebi, parintii, familia, prieteni cei in care ai incredere cu adevarat! nu toti oamenii de pe TPU care dupa cum cred ca ai observat si tu nu dau nici un raspuns clar! Bafta!happy

| monstrulet a răspuns (pentru HermioneLove):

Pai nu ma intereseaza. Unde ai invatat sa citesti?

| HermioneLove a răspuns (pentru raluk27):

Da exista! ma bucur ca si tu crezi!happy

| HermioneLove a răspuns (pentru monstrulet):

Pai mie asa mi se pare! unde te intereseaza unde am invatat sa citesc?laughing pentru cultura ta generala am invatat prima data acasa pe litere si mai apoi foarte bine la scoala(evident)acolo unde in general invata orice om! daaa! acum ce vrei sa spui ca te iei si de cititul meu? eu am luat locul unu la citit la scoala! pa pa!happy

| Coconutz a răspuns (pentru HermioneLove):

Esti demna de mila.Ma rog la varsta care o ai nu prea e loc de mirare.Generatia noua cica.Vai de steaua ei. Daca au lideri ca tine in frunte ...la revedere avans al societatii.

| HermioneLove a răspuns (pentru Coconutz):

Eu is demna de mila? mie imi este mila de tine! stii tu cati ani am eu? ce stea voorbesti? ce nu suport oamenii ca tine care cred ca cunosc oamenii, stiu totul despre ei pentru ca au vorbit si ei odata in viata cu o persoana! si cred ca stiu totul despre ea/el dar de fapt nu stiu nimic! acest gen de perosana esti tu! nu mai intalnit niciodata ca sa stii ceva despre mine cum is eu personal! ce drept ai sa judeci despre o persoana cand ai intalnit-o odata pe site? crezi ca esti mai bun? NU! nu ai nici un drept sa comentezi asupra mea! bye bye

| Coconutz a răspuns (pentru HermioneLove):

A da? Ce varsta ai?

| HermioneLove a răspuns (pentru Coconutz):

Ce legatura are asta cu ce am spus eu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru HermioneLove):

Toti cei care au raspuns la intrebare merita cate o funda desi nimeni in afara de tine nu a subliniat asta, tu ai facut-o intr-un stil "materialist"!
Tu nu esti aici sa ajuti oamenii cu raspunsuri, esti aici din plictiseala si pentru fundite, astepti sa primesti cate un "calicativ" pentru orice porcarie de raspuns care mai mult incurca userii nevoiasi pierdandu-si timpul citind 2 randuri de text de la tine!
Mai ai si tupeul jegos in tine sa te tii in colt cu noi toti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru monstrulet):

Dupa logica scrisului ei dupa parerea mea are cel putin 20 de ani!

| HermioneLove a răspuns (pentru anonim_4396):

Da pentru ca am dreptate! ce vrei sa spui acum? ca nu meritam funditele alea sau ce? stii cevahai nu te va perfect ca nu esti! esti un mare nesimti* asta esti! da ce am zis eu rau! este adevarat d-zeu nu este satana! nu ma refeream la intrebarea asta ci la altele! cica baaaa du-te sa te uiti la altii ce rspunsuri dua si apoi vorbesti cu mine da? altii care injura, spun prostii sigur nu nici o problema doar eu zic prostii! hai lasa-ma ma doar undeva de ce zici tu! nu-s din plictiseala is ca sa ajut! unde am zis eu prostii? da exemplu unde a zis eu prostii? hai zi? care voi toti? nimeni in afara de tine si 2-3! esti nisimti8 asta esti!

| HermioneLove a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ce aca nu au subliniat asta au fact-o la altele!

| Coconutz a răspuns (pentru HermioneLove):

....Laso balta ca esti leguma laughing.

| HermioneLove a răspuns (pentru Coconutz):

Cine zice lui ii zice! bye bye!big grin

| BCoMichael a răspuns (pentru HermioneLove):

Ce om prost ar spune asta... tu rolling on the floor))))

| BCoMichael a răspuns (pentru HermioneLove):

Sa-mi bag pl in ma -ta de cersetoare ambulanta! S-o suji

| Disstrict a răspuns:

Ho ba drac de credinciosi toti va luati cu dumnezei si etc straight face Ba da toti is credinciosi in ziua de azi Biserica(Manipulare in masa) Preot (Hot Legal) Dumnezeu (Himera creata de drac stie cinestraight face)straight face

| clauX a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Ce ai fumat inainte sa intri pe TPU?

| alextare2539 a răspuns:

Ba u esti nebun DREAQ

Întrebări similare