anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

D-zeu este Satana?

Răspuns Câştigător
| HermioneLove a răspuns:

Ce vrei sa spui? de ce sa-mi fie rusine? am spus totul foarte corect! chiar merit acea funda!

87 răspunsuri:
| InUtZaaa a răspuns:

Nu Dumnezeu nu e satana

| HermioneLove a răspuns (pentru BCoMichael):

Cersetor esti tu! nu ma faci tu pe mine cersetore! cum spuneam cine zice lui ii zice! stii sa faci diferente intre ai cersi si a ruga sau a spune? nu cred! HAI SA-TI EXPLIC! a cersi inseamna cand ceri ceva fara sa fii facut nimic pentru a obtine funda sau alt lucru! iar a ruga inseamna ca dupa ce ai raspuns atunci ai dreptul sa ceri pentru ca nu degeaba s-a inventat fundele pe TPU! daaa! iar raspunsul meu stiu sigur ca a fost corect! esti convins ca era altul raspunsul corect?

| HermioneLove a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai lasa-ma!laughing

| HermioneLove a răspuns (pentru BCoMichael):

Si chiar nu-s cersetore! bagit-va fundele undeva.

| HermioneLove a răspuns (pentru anonim_4396):

Si chiar te-am ajutat! ti-am raspuns la intrebare si este un raspuns corect! bine atunci trebuia sa dai funda la cel care a zis ca da ii satana ca doar ala ii raspunsul corect ce sa zic! sau la cine o zis black vampire ca doar alea is raspunsuri corecte nu ale mele!tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru HermioneLove):

"chiar merit acea funda! " nu este nimic concludent care sa duca la un rezultat iar tu spui ca este raspunsul corect?!
Unii useri gen BCoMichael exageareaza spunandu-ti handicapato (adevarul in fata). Pacat de fata pe care o ai in poza de la profil, ii faci firma de ras! laughing

| mroxana a răspuns (pentru ateuNEGATIV):

Tu ai merita aceasta funda, psalmi 46:1

| HermioneLove a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii ceva in loc sa bati din gura aia mai bine mi-ai multumi ca ti-am raspuns la intrebare! da este corect citeste Biblia si vei afla! Chiar tu singur ai spus-o! pe TPU nimeni nu te poate lamuri poate doar sa te induca si mai mult in eroare! raspunsurile sunt diferite! tu singur ar trebui sa cauti adevaratul raspuns asta este ceva ce depinde de tine si nimeni nu poate sa decida asta in locul tau! sfatul meu ar fi sa cauti raspunsul in alata parte caci aici nu cred ca il vei gasi! incearca in Biblie, intreaba-i pe parinti, pe prieteni in oamenii la care tii nu la oricine! si nu sunt handicapat* caci nu sunt! nimeni nu este toti suntem unici si speciali! si tu esti extraterstru? ai numele alien care inseamna extraterestru!rolling on the floor

| monstrulet a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sper ca nu are mai mult de 12. :-s

| ateuNEGATIV a răspuns (pentru mroxana):

Miau sters raspunsurile

| ateuNEGATIV a răspuns (pentru raluk27):

E un sarpe blestemat

| ElenaLove20 a răspuns:

Nu!

| a1234509876 a răspuns:

Stana=Dracul ca sa intelegi. Dumnezu e acela care ne apara de sus iar Satana e cel rau care ne vede de jos!

| Godgodadi43 a răspuns:

Eu cred ca Dumnezeu ne-a creat exact cum producatorii de jocuri creeaza jocuri pe Pc ma rog stiti voi dinacelea in care iti place sa privesti oamenii cum sunt macelariti /mor de foame/ arsi /etc asta-i dumnezeul nostru ne apara de coco ne apara ....prostia dracul. nu cred in niciunul... dar imi imaginez cum ar fi sa fie amandoi imbecilii astia pe pamant

| andrei333 a răspuns:

Nu

| tyxuu69 a răspuns:

Cand ai fost ultima data la biserica omule?!rolling on the floor.
Tu te-auzi?oh go on

| XxMALVIxX a răspuns:

Nimeni nu stie! Degeaba va dati toti cu parerea! De unde stiti voi? Aveti de unde? Nu prea cred! phbbbbt

| XxXandr33aXxX a răspuns:

:OlaughinglaughingLogic ca nu!

| ღღMirciuL0wღღ a răspuns:

Satana e dracu`

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba tu esti handicapat? cum sa fie mai d-zeu satan?

| beaa a răspuns:

Dumnezeu si Satan sunt 2 persoane diferite. Satan era un inger de-al lui Dumnezeu insa cand a ispitit-o pe Eva, a fost numit Satan.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru clauX):

Piei Satana!

| clauX a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Pagano tongue ai ascultat manele? sa ai parte numai de manele toata viata

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru beaa):

"Dumnezeu si Satan sunt 2 persoane diferite." Tu chiar habar nu ai ce spui!

| beaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma refeream ca sunt doua fiinte spirituale diferite.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru clauX):

Limbric semicrestin, tot nu ascult manele. thinking

| clauX a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

O sa asculti uh pana la urma tongue vezi ca faci iritatie de la degetul ala

Întrebări similare