| Giinger a întrebat:

Daca Adam si Eva erau oameni bipezi si noi ne tragem din Adam si Eva, de ce oamenii din preistorie de dupa aveau forma aceea monstruasa de maimute-subevoluati-.:S Adica, Dumnezeu ne-a facut dupa chipul si asemanarea lui. Inseamna ca Dumnezeu arata ca primii oameni din preistorie? Si atunci Adam si Eva cu cine semanau -pentru ca mai ales ei erau creati dupa chipul si asemanarea Domnului-? Sunt doar confuza. Nu ma criticati!

5 răspunsuri:
| barbattttt a răspuns:

NU stiu, nu am fost acolo sa vad

| KodrutZ a răspuns:

@Nikky_7651: In acelasi timp, alti oameni bipezi, insa fara energie sexuala, deoarece erau prea ocupati cu postul si inchinaciunile, si-au dat drumul dejectiilor in apa, iar acestea, combinate cu euglena verde, au dus la aparitia stramosilor tai.

@Giinger: Poti nuanta putin intrebarea in una cu mult mai interesanta - daca primii oameni au fost dupa chipul si asemanarea lui dumnezo', ce sa credem despre sexe? Avem de-a face cu un dumnezo' femeie, barbat, androgin sau hermafrodit?

| ROBERT89 a răspuns (pentru KodrutZ):

Iti este rusine ca te tragi din maimute ateule?rolling on the floor

| KodrutZ a răspuns:

@Nikky_7651: Nu draga, am zis eu ca sint ateu? Ma trag din dumnezo' care e un hermafrodit negru.

| ROBERT89 a răspuns:

Cativa oamenii bipezi cu energie sexuala in exces, din lipsa de ocupatie s-au dat la maimute.Si uite asa au aparut primii atei.