| OctavianDanielMaria a întrebat:

Daca ar veni Jesus pe Pamant,cum ar reactiona "credinciosii"? L-ar huidui la indemnul popilor sau l-ar urma? Bineinteles,face si cateva numere de magie, scuze "minuni".

40 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Meme10Memu a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Dumnezeu a creat omul si e logic sa fie al tuturor oamenilor din orice popor si limba si nu doar pentru evrei.

| Titan123 a răspuns:

Puțini ar fi cu el și ar sfârși, tot rastignit

Răspuns utilizator avertizat
| Meme10Memu a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Si un autoturism e din tarana si nu e tarana.

Răspuns utilizator avertizat
| Meme10Memu a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Esti din tarana pentru ca mananci plante care cresc din tarana.

Răspuns utilizator avertizat
| Meme10Memu a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Simplu. Merge ala cu sapaliga. Ia o bucata de pamant de unde alege metalul din tarana. Planta alege niste compusi organici din tarana.

Răspuns utilizator avertizat