| BlueRoses98 a întrebat:

Daca Domnul Isus/Iisus va veni pe pamant in seara asta, ce ati face?

Răspuns Câştigător
| negru30 a răspuns:

A-si cadea in genunchi si i-as cere iertare

10 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

La-si cchema la o bere...

| sandra2012 a răspuns:

As scapa de toate greutatile vietii

| KodrutZ a răspuns:

L-as pune sa converteasca apa plata pe care o am in casa in Chateau Mouton-Rothschild Jeroboam din 1945. Sa faca asta, apoi mai vedem noi ce discutam...

| negru30 a răspuns:

Multumesc

| DorelSudoru a răspuns:

Laba

| ShowTim3 a răspuns:

Pai, l-as invita la o partida de poker cu Ioan, Iuda, Moise... din astia da ei sa joace pa bani si eu pe secunde din viata laughing

| aryana1991 a răspuns:

Nu stiu dar sigur te-ar trimite la culcare

| alinnephilim a răspuns:

As sta si as asculta ce spune.

| Corsarul a răspuns:

As continua sa fac ce fac in fiecare seara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici voi nu stiti cum se scrie, Isus sau Iisus. Eu cred ca ar fi bombardat inainte sa intre in atmosfera.