| CristiCristy a întrebat:

Daca te alaturi Corului Bisericii Ortodoxe te plateste?

4 răspunsuri:
| milan9 a răspuns:

Daca e vorba de o catedrala ceva, atunci isi poate permite sa sustina un cor profesionist (cunosc unul din care fac parte absolventi de Conservator).
Daca este insa o biserica mica de parohie in care preotul strange saptamanal cel mult 50 de ron, nu stiu cu ce ar mai ramane pentru cor dupa ce ii achita dascalului "restantele"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa intreb ceva: A devenit cumva crestinismul o firma per-see si eu nu stiu?

| Innsbruck a răspuns:

Probabil o sa le dai tu bani lorlaughing

| AllexStefanPhoto19 a răspuns:

Unde ai auzit tu ca o Biserica te plateste pentru serviciile tale?