| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie niste modele de tatuaje cu chipul lui Isus curci etc.

19 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Daca crezi in Dumnezeul crestin si in creatie, de ce vrei sa modifici cea ce a creat zeul tau cu tatuaje sau cercei?

Răspuns utilizator avertizat
| WR104 a răspuns:

Nu ai decat sa tastzi "cu chipul lui Isus" pe Google.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ha? Ce ai tu cu utilizatorul Dumnezau, cu fratiorul meu drag? De ce il faci prost? Cum iti permiti sa imi jignesti fratele?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.tpu.ro/utilizator/aiuuk
Dumnezau. El este fratele meu. Si tu la nume ai ''DumnezauEsteProst''. Si ma gandeam ca pe el il insulti, nu? Si a propos, nu imi vorbi mie cu ''ba'' ca nu sunt baiat.

Răspuns utilizator avertizat