| lifeForJesus a întrebat:

De câte ori ai auzit ca Domnul Isus vrea sa se întâlnească cu tine?

11 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dacă chiar ar fi vrut, să se vadă cu mine, chiar o făcea.

| Woodenpints91 a răspuns:

M-a sunat mai demult, dar i-am închis telefonul în nas. Nu mă ia el pe mine cu "fiule", că mama nu-i curvă.

| Shinto a răspuns:

Mie mi se pare ca NOI suntem cei care avem nevoie sa-L cautam pe Iisus, si nu invers...

| harciog a răspuns:

Nu e nevoie.Este de ajuns sa te intilnesti cu tine insuti sa constientizezi ca te-ai intilnit cu toata omenirea.

| Cristianne a răspuns:

Nu știu de câte ori mi-a zis că vrea să mă vadă, dar de fiecare dată-mi spune ca atunci când mor să nu mai fac efortul să vin la el.thinking

| bkb300 a răspuns:

Niciodata si cu 2 i

| elvira80 a răspuns (pentru bkb300):

Stie el/ ea de ce a scris cu un singur ''i''.

| bkb300 a răspuns (pentru elvira80):

K

| oanard174 a răspuns:

Chiar n-am auzit niciodata

| GiulianoSenior a răspuns:

Nu stiu sigur dar cred ca o data.

| GodBlessYou a răspuns (pentru GiulianoSenior):

Du-te la psiholog...