| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

De ce are nevoie dumnezeu de credinta noastra?

Răspuns Câştigător
| trolololo a răspuns:

Deoarece se inițializează secvența de auto-distrugere. Are nevoie de infinitatea prostiei umane pentru a supraviețui.

| anonim_4396 a răspuns (pentru trolololo):

Cel mai prost raspuns de pe TPU!

19 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

El nu are, noi avem.

| harciog a răspuns:

Dar El nu are nevoie, au oamenii cu bitele nevoie, adeca ciobanii.

| EmaS a răspuns (pentru harciog):

Fiecare om are nevoie de Dumnezeu, doar ca unii nu vor sa recunoasca.Sunt prea mandrii ca sa recunoasca asta.Si eu nu sunt ciobanita.

| harciog a răspuns (pentru EmaS):

De aia te chema Hombre in jacuzi? Vroia mielul nebunul ala.

| EmaS a răspuns (pentru harciog):

A, deci interesul poarta fesul.

| harciog a răspuns (pentru EmaS):

Eiii, la mine mai poarta fes si altceva dar sintem in saptamana mare si nu pot spune.

| OOOLEOOO a răspuns:

Daca ai zidi o cetate, si ai avea un popor, nu ai vrea ca el sa ii fie recunoscator tie?

Si in plus noua ne trebuie credinta, deoarece noi suntem cei care vrem sa traim vesnic happy

Pace tie happy

Răspuns utilizator avertizat
| ZK a răspuns:

Pentru ca vrea sa ma intreaca pe mine, domnul Lucifer, la numarul de supusi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ZK):

Ba u nu ai ce face? trebuie este k larg este drumul pierzaniei si multi sunt cei care merg pe el si putini care merg pe stramta cale spre Dumnezeu..Mai multi vor fi cei care vor pieri. Dumnezeu nu are nevoie de credintza noatra pentru ca el este atotputernic! noi avem nevoie insa de aceasta credintza pentru a trai viata vesnica

| ZK a răspuns:

Vezi ca ti-am trimis mesaj ca am.

| Azµre a răspuns:

Ati innebunit cu Dzeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar pentru ca folosesc prescurtari asta nu ma face analfabet..si nu sunt tampit..de unde sti m-ai cunoscut u pe mine sa vezi cum sunt.Si pun pariu k esti doar un prost de la SAM sau mai rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, recunosc ca am gresit dar te rog uitate la ora cand am dat raspunsul..eram obosit. dar chiar nu ar trebui sa dau explicatii unui nimeni k tine care pun pariu ca nu a citit nici macar o pagina din Biblie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine a spus că ar avea nevoie?

| ateuNEGATIV a răspuns:

De unde stie crestinii ca are nevoie de asa ceva eu in vechiul testament vad crime, violurii, volenta egazerata pur si simplu imi vine sa plang cand vad ce scrie acolo auzi tu sa omori 42 de copii ca au jignit un chelios

| RăspundLiniștit a răspuns:

De ce ai tu nevoie de raspunsul nostru?

Răspuns utilizator avertizat