| 1libercugetator1 a întrebat:

De ce crestini stau toata ziua la categoria religie

Răspuns Câştigător
| 4b a răspuns:

laughing of tentatia asta...

15 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Pentru ca acolo se simt in domeniul lor.big grin

| William a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care stau si ateii.

| Thunderstruck a răspuns (pentru William):

Adica sa ii convertiti pe ceilalti la ateism?

| William a răspuns (pentru Thunderstruck):

Ori la Crestinism.

evenso
| evenso a răspuns:

De ce elevii stau toata ziua la categoria Dragoste si Sex? laughing

| 4b a răspuns (pentru evenso):

rolling on the floor aceasta-i intrebarea...

| evenso a răspuns (pentru 4b):

winking

| 1libercugetator1 explică (pentru evenso):

In loc sa stea babele si mosi stau elevi rusine lor

| evenso a răspuns (pentru 1libercugetator1):

Normal big grin poate au si ele intrebari ca asta:

" Intr-un sexy shop intra o baba tremurand rau din toate incheieturile de parca mai avea putin sa-si dea ultima suflare:
-Nu va suparati, vibratoare Philips aveti?
-Imi pare rau, marca aceasta nu avem dar, incercati la magazinul din colt.
La magazinul din colt aceeasi discutie si tot asa de cateva ori. intr-un tarziu, neobosita baba intra intr-un sexy shop care avea tot ce-ti dorea inima:
-Nu va suparati, vibratoare Philips aveti?
-Da. Doriti sa cumparati?
-Nu mama, mie spune-mi numai de unde se opreste! "

| LegionarulRoman a răspuns (pentru evenso):

PEntru ca n-au pci de creier si in loc sa-si rezolve singuri problemele, cred ca pe TPU rezolva ceva.

| CryChristiAN a răspuns (pentru evenso):

Nu toti happy

| LegionarulRoman a răspuns:

Stam cand avem timp si in orice caz, mai putin ca atei pe care i gasesti la orice ora.

| HermioneLove a răspuns:

De ce generalizezi?
Sunt crestina dar nu stau toata ziua la categoria religie straight face Abia ca intru odata pe luna laughing

| aLex22andra a răspuns:

Depinde poate nu toți stau numai la religie dar cei care stau probabil altceva nu ii interesează de ce nu ii intrebi direct ai avea șanse sa afli exact răspunsul la întrebare.

| DayN a răspuns:

De ce merg grasi la KFC? laughing cam asa ceva ii si intrebarea ta