| RAY a întrebat:

De ce crestinii raporteaza versete din propia lor biblie ca fiind jigniri?

Zilele trecute am fost raportat de crestini pentru versete din biblie pe Facebook, aici pe TPU la fel raport pentru versete din biblie, nu va mai place biblia? E propria voastra biblie

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Fiindca nu inteleg ce scrie in acele versete iar tu nu le comentezi in intelegerea pe care a dat-o autorul ci nu faci decat sa incerci o denaturare a ceea ce a vrut sa spuna autorul. Si la sfarsit pentru ca unii nu vad sensul sa-ti explice ceea ce ai dat de nenumarate ori dovada, CA NU intelegi orice s-ar face, fiindca atat poti tu.