| OctavianDanielMaria a întrebat:

De ce crestinii zic ca zeul iudeu nu e atotputernic? Asa se deduce din discursuri.

16 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Ba zic si asta.

| Lukasssz a răspuns:

Sunt spalati rau de tot pe creier.

Răspuns utilizator avertizat
| Werrich a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Yeshua este zeul iudeu, Mahomed este un Profet.

Răspuns utilizator avertizat
| mi25 a răspuns:

Daca ar fi atotputernic nu ar lasa pe oameni sa pacatuiasca.

Răspuns utilizator avertizat
| mi25 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Cine spune asta este el un... neavnit, ca nu pot sa-l numesc direct.

| iurii75 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

"ii stai la unu cu pusca la spate, si zici" ''Daca nu faci ce zic eu, te impusc, dar e liber arbitru'' - iarăși delirează varza...
In realitate e altfel. Îți este spus - asta e bine iar asta te va nenoroci. Depinde de varză dacă dorește să asculte...

Răspuns utilizator avertizat
| iurii75 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Ba încă și scrii cu greșeli. La sfârșit in loc de "m" ai scris din greșeală "i"

Răspuns utilizator avertizat
| iurii75 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Schimba "m" in loc de "i" și va fi ok.
rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat