| Marius7121 a întrebat:

De ce Dumnezeu ii ia numai pe cei buni? Varul meu avea 26 de ani cand a fost rapus de cancer de colon! A luptat 2 ani dar nu a reusit sa invinga boala! A luptat pentru familia lui si pentru noi toti care l-am iubit! A lasat in urma o sotie si doi baieti gemeni! Greselile oamenilor rai sunt platite de cei buni?

33 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Se pare ca asa e...sad

| mady03 a răspuns (pentru Jackul336):

Stii?! chiar te inteleg.da' din pacate faptul e consumatsad

| merryden a răspuns (pentru RAY):

Pentru ca nu se poate justifica nimic fara baza biblica, astfel ce sa crezi ca omenirea de unde a aparut? din senin?