| AvalohAlyn a întrebat:

De ce e Dumnezeu asa de misterios?

33 răspunsuri:
| WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos a răspuns (pentru RAY):

Nu intelegi ca nu am evoluat din maimute? Nici macar cei care au spus asta nu cred cu adevarat. Aia nu sunt crestini adevarati. Porunca iti spune sa nu ucizi.

| DarkAndDreary a răspuns (pentru WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos):

Nu nu nu.
Nu am nevoie să-mi mărturisesc niciun păcat.
Sunt sătul de citate din Biblie.

| Romanul86 a răspuns:

Dumnezeu nu poate fi cuprins cu mintea dacă l-ai cuprinde cu minte ai fi și tu un Dumnezeu. Nu pot exista 2 Dumnezei pentru că nu ar fi atotputernic.