| edy023 a întrebat:

De ce mi-am pierdut cunostinta in biserica. rog raspunsuri serioase

20 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu e de mirare. În biserici s-au pierdut multe cunoştinţe.

| robby212 a răspuns (pentru NOname):

Serios? Din nou Biserica? Daca nu iti place de Biserica, de ce nu ne lasi in pace cu ale noastre.De ce vrei sa ne demonstrezi ca tu esti mai "desteapta"? Sincer, nu te inteleg!

| NOname a răspuns (pentru robby212):

Ca să înţelegi ceva, îţi trebuie minte (o condiţie pe care, se pare, nu o prea îndeplineşti).

| robby212 a răspuns (pentru NOname):

Ce ironica esti tu.
Te-am intrebat ceva, daca ai fi dat dovada de om "cult", ai fi incercat sa iti explici prostia.
Apropo, nu trebuie sa jignim o persoana, nu e frumos, nu e civilizat.
Nu te-a invatat mamica?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Asa babuțo zile tu laughing

| JajaAliensHere a răspuns:

Depinde...Erai cumva la Sfantul Maslu?

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca era putin oxigen (multa lume, lumanari, aerisire insuficienta) si probabil nu mancasesi dimineata.

| danay72 a răspuns:

Probabil ai o mica problema de sanatate si e bine sa intrebi un medic.Nu e nici o alta conotatie.

| CoquineNoire a răspuns:

Pentru ca atunci cand intri in biserica simti cum iti scade IQ-ul.

| zurick a răspuns:

Biserica vrea doar sa fure, iar tu ti-ai dat seama de asta.Sa stii ca nu-i o pierdere...

| oprescudorin11 a răspuns:

Mirosul de tamaie este toxic. Dar in exces?

| Moisie a răspuns:

Pentru ca Dumnezeul din tine s-a simtit agresat de Diavolul din biserici, Diavol (adica om) care se lasa slavit mai presus de Dumnezeu, vezi Tesaloniceni 2:4

| Maxim96 a răspuns:

De la mirosul de lumanari si putin oxigen!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la Dracu' care e intruchipat in Popa care in Biblie are aspectul unui tap negru. Acest Drac a incercat sa iti ia sufletul si sa te posede. Si a reusit de aceea nu mai sti nimic din ce s-a intamplat ca ai fost posedat de Dracu'.

| casablanca40 a răspuns:

Esti posedat de un spirit malefic. Singurul mod de a scapa de acest spirit este sa te duci la exorcizare. costa in jur de 100-200 ron

| Moisie a răspuns (pentru casablanca40):

Nu mai prostii fata cu exorcizarile btale ca ii faci un mare rau in loc de un bine!
Chiar Isus recunoaste in Matei ca NU exista exorcizari definitive si ca dupa fiecare exorcizare Diavolul se intoarce cu alti 7 tovarasi de ai lui!
In concluzie prin exorcizari nu scapi de Dracu ci dai de el!

| casablanca40 a răspuns (pentru Moisie):

Ai uitat sa spui ca, sa platesti 100-200 ron pentru o exorcizare este furt pe fata!

| VictorL a răspuns:

Pai erai probabil cu gandurile imprastiate.
Nu erai concentrat in ceia ce se vorbea sau ce se canta!
Se intimpla des la majoritatea!

| Oleg20 a răspuns:

Din cauză că în biserică erau mulţi oameni şi aer insuficient.

| bunelutu a răspuns:

Ce cautai acolo? Nu inteleg de ce oamenii sunt asa orbi si nu vad adevarul.CA totul este un fals
biserica este SISTEMUL ANTIC DE EXPLUATARE SI MANIPULARE A CREATURII CREATURII UMANE.De ce toti popi au masini case vile peste vile,
de ce? pentru ca enoriasu este prost si nu stie adevarul si da banii pe care mai avea de paine la parinte.