| OctavianDanielMaria a întrebat:

De unde a luat-o Iosif pe Maria? Din ce loc?

13 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Eh, de unde.
Tu nu știi ca trecutul unei femei nu contează?

De la vreun bordel, de unde altundeva, ca doar n-a fost virgina în noaptea nuntii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooo neata Danutule, iar nu ai putut dormi din cauza revelatiilor? Asa crestini ar trebui sa fie toti, ca tine. Te pup dulce, vezi ce idee te mai trozneste la noapte

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

laughing Nu fratele meu, ghilimelele ti le pun la Ateu. Te pup

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Pai una este ce vrei sa fii, si alta e ce demonstreaza faptele tale ce esti Danutule happy si eu ma cred astronaut, dar pentru ca nu am urcat niciodata intr-o racheta, demonstreaza ca n-am nici o treaba cu asta, ca tine si ateismul, n-ai nici-o treaba cu el
N-am vazut in viata mea un ''ateu'' mai interesat de crestinism ca tine, nici tu nu stii ce esti, te minti ca esti ateu dar de fapt cauti raspunsuri crestine pentru ca in sinele tau, stii ca exista Dumnezeu, dar o negi, si o negi varsandu-ti ura pe crestini, pentru ca urasti legea Lui Dumnezeu, pentru ca nu vrei sa o tii, te-am mirosit repede Danutule laughing

Te pup dulce

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Cred ca n-ai nici 3 intrebari despre Islam. Lasa vrajeala Danutule, mie tot drag imi esti :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Da, cum esti si tu Ateu, pup

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

laughing) Aia pun bombe

| badpanda a răspuns:

Ideea este simpla, crestinii habar n-au.
De aceea schimba vorba sau se fac ca ploua.
Si culmea ipocriziei ii stiu data de nastere.Pe a lui Iisus au uitat-o.