| RAY a întrebat:

Deci conversatile cu ateii nu va influenteaza in nici un fel, atunci de ce mai dialogati cu noi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu au ce face. Le place sa fie contra, la tot ce spunem noi. Oricum, nu te poti intelege cu ei, noi intrebam ceva, ei raspund altceva.

36 răspunsuri:
| chazz a răspuns:

Ca sa va mantuiasca :)
http://www.youtube.com/watch?v=1Be1IEtCwQg

| M25M a răspuns:

Aceeasi intrebare poate fi adresata si ateilor de catre crestini.

| Davide22 a răspuns:

Ca sa fi ateu trebuie sa iti doresti asta.Totusi nu inteleg scopul vostru in viata.Traiti asa fara nici un scop. Fara a va indrepta spre ceva anume.Sec.

| RAY explică (pentru Davide22):

Ca sa inteleg ca tu isi doresti sa nu crezi in zeus, de ce doar voi crestini aveti scopuri in viata? fiecare om are scopuri in viata, crezi ca scopul tuturor crestinilor e iubirea fata de cel de aproape de langa el? prin ce va aratati voi scopul?

| Davide22 a răspuns (pentru RAY):

Nu vorbesc de scopuri gen sa imi fac ditamai casa sau sa termin doctorat in matematica sau sa ajung medic in Londra.Scopuri de genu avem toti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ce n-ai mai vazut crestini suspendati? Oricum am alt cont.