| anonim_4396 a întrebat:

Dragi atei aici ne vom petrece vesnicia http://www.click.ro/news/extern/Uite-poarta-iadului_0_12 83871658.html sa beti apa multa inainte sa muriti

23 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Pot face plaja?

| anonim_4396 explică (pentru Bogdanux):

Desigur dar sezlongul costul

| Bogdanux a răspuns (pentru anonim_4396):

Vin eu cu toate accesorile, doar sa stau intins la bronzat.

| CobraLeon a răspuns (pentru anonim_4396):

Opreste-mi si mie un bilet. Doar dus, ca am de gand sa il dau jos pe satan de la conducere si sa cuceresc raiul. Mai se alatura vreunu?

| William a răspuns:

Ce faci ma? Chiar tu mi-ai atras atentia sa nu fac spam pe TPU. Tu de ce faci?

| anonim_4396 explică (pentru William):

Ma pregatesc de iad

| William a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu as zice ca te pregatesti sa iei ban pe TPU.

| anonim_4396 explică (pentru William):

Deja incepi cu amenitari de aste

| William a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te amenintam. Ziceam doar ca pari sa te pregatesti sa iei ban nu sa mergi in iad. App imi dai funda? Te rog frumos.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Poate pe 12.12. 2012. Azi e prea tarziu sa mai ajung acolo big grin

Răspuns utilizator avertizat
| HitmanSA a răspuns:

E foarte frumos ce ai aratat.O adevarat opera de arta a "celui rau".
Abia astept sa ajung in iad, sa imi intalnesc idolii. Abia astept sa ajung acolo si sa nu mai mai tem ca vantul imi stange ultimul chibrit si nu mai am cu ce sa dau foc la o pisica.

| Allrc24 a răspuns (pentru HitmanSA):

Omule nu esti sanatos la cap...asa il rasplatesti pe Domnul Iisus pentru faptul ca a murit pe cruce pentru noi tocmai pentru a nu ajunge in locul ala? baiete acolo nu e joaca si veselie.e mania lui Dumnezeu care se varsa neicetat in vecii vecilor peste diavoli si oameni necredinciosi si pacatosi

| HitmanSA a răspuns (pentru Allrc24):

De ce vrei tu sa-mi schimbi metalitatea?
Poate eu mi-am luat bilet dus-intors catre iad. Poate am nikte pile acolo.
Ai vreo dovada ca acela e iadul? Era doar o conceptie.Asa pot sa sap si eu maine o groapa in fata blocului, o umplu cu lemne si ii dau foc apoi spun vecinilor ca acolo e poarta catre IAD.
Mie mi se pare un fenomen interesant, dar tu...vii repede cu explicatii.

Hai sa-l chis in freza pe Isus asta.Ce daca prietenu meu cel mai bun E SATAN?

| anonim_4396 explică (pentru Allrc24):

Da eu pot sa il ajut pe hitman sa ma trec pe lista iadului sa fim mai multi nu te inscri si tu vine iarna in Romania

| HitmanSA a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca vrei vorbesc cu vreo 2 cunoscuti si facem un drum dus intors pana acolo.

| adisuper a răspuns:

Dar de ce sa bem multa apa? Dracu nu ne da bere?

| anonim_4396 explică (pentru adisuper):

E criza mare

| har a răspuns:

Ma dar zau voi va mai spuneti atei? eu stiam ca atei nu cred in Dumnezeu nu ca se roaga la...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing, priveste partea buna, aveti o priveliste de invidiat laughing