| Meme10Memu a întrebat:

Dumnezeu are timp sa reapara sau sa se manifeste special pentru ca e vesnic, nu-i asa?

3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Referitor la afirmatia ta precum ca ai reusit sa crezi in Harap Alb, ca sa nu bei prea mult si sa nu ai angoase; Pasari-Lati-Lungila intindea mana pana pe dupa luna, ca sa o prinda pe fata imparatului Ros, asa ca intr-o poveste orice e posibil. Te sugestionezi 8 ore ca sa poti crede cu 10% din minte o jumatate de ora, si asta este.

| Meme10Memu explică (pentru minrest):

100% din minte. Nu oricine poate.

| Drkurt01 a răspuns:

Mda, cam asa ceva... Eu nu l-as astepta in locul tau, 50 de ani sunt nimic in fata eternitatii.